KONST / Litografier / Färglitografi 10346029
nr 1034 6029
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Ernst Billgren (f. 1957), "Björneborgarnas Marsch", 3/25, signerad, bladets mått: 75x77
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 25 april 2016
kl 18:31:28
25/4 07:32:12
- Klassiska